AKÜ DEĞİŞİM VE TAKVİYE

İstanbulun TUZLA bölgesine ve anadolu yakasıda bağlı ilçelerin tamamını kapsayan 7/24 Akü Satış ve Akü Servis hizmetimiz, aracınızın bulunduğu konuma ve adrese akü teslimi ve montajını kapsamaktadır. Marş ve şarj donanımlarınızın genel olarak kontrolleri ve arıza tespiti bütün müşterilerimize sunulmaktadır. Montaj ve servis fiyatları teslimat adreslerine ve bulunduğu konuma göre farklılık göstermektedir. Müşteri hizmetlerimizden servis fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Her marka akü çeşitleri ile sizlere zengin ürün olanakları sunuyoruz.

istanbul un ilçelerinin ve semtlerinin en ücra köşesine akü servisi ve akü satış, Akü Takviye hizmetini veriyoruz. arıza tespiti yapıp akülerinizi bulunduğunuz adreste montaj yapıpıyoruz akülerdeki arzaları gidermeye ve tüm sistemleri kontrol ederek 7/24 profosyonel ekip ve ustalarımız servislerimizle hizmet vermektedir.

Yerinde Akü Değişimi

DOĞANAY OTOMOTİV, her zaman güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanız için gerekli olan her konuda yanınızda. Aracın yol performansı ve sürüş deneyiminin kesintisiz devam edebilmesi için ürettiği üstün performanslı akülerin yanı sıra , akünüzün bittiği beklenmedik anlarda da sunduğu hizmetler ile 7/24 yanınızda.

Akü Değişimi İçin İşin Uzmanlarından Yardım Alın

Akü değişimi teknik olarak belli bir bilgi ve deneyim gerektirir. Özellikle de konu hakkında hiçbir bilginiz yoksa bu işlemi tek başınıza yapmak sizin için iyi olmayabilir. Ayrıca mekanik araçların akü değişim prosedürü ile elektronik olanlarınki arasında da fark vardır. Elektronik arabaların aküsü değişirken elektriğin tümden kesilmemesi için öncelikle bir destek bağlantısı oluşturur.

Bu gibi gereklilikler ve detaylar aküyü tek başınıza ya da uzman olmayan kişilerin yardımı ile yapmaya çalışmanız gerek bir arızaya gerekse bir kazaya sebebiyet verebilir. Bu yüzden akü değişimini işin uzmanı ile yapmanız çok daha verimli olabilir.

DOĞANAY OTOMOTİV sayesinde hangi noktada olduğunuz fark etmeksizin akü değişimi için destek alabilirsiniz. 0546 582 7636 numaralı telefonu arayarak haftanın her günü, günün her saati “Yerinde Akü Değişimi” hizmeti alabilirsiniz. Üstelik yedek bir akünüzün olmaması da sorun değil.

DOĞANAY OTOMOTİV sayesinde 0546 582 7636 numaralı telefon üzerinden “Yerinde Akü Değişimi” hizmeti alabileceğiniz gibi, yeni bir akü de satın alabilirsiniz. Böylelikle de çekici gibi desteklere gerek kalmadan akünüzü yol üzerinde bile değiştirerek güvenle yolculuğunuza devam edebilirsiniz.