Aracınız mı bozuldu, çekilmesi ya da kurtarılması mı gerekiyor?

Korkmanıza gerek yok.Çünkü aloakuyolyardim.com olarak tüm türkiyede 7 gün 24 saat bir telefon kadar yanınızda.Tüm marka ve modellerde araçlar için OTO ÇEKİCİ hizmeti vermekte olan aloakuyolyardim.com hattına 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.Türkiyenin tüm illerinde anlaşmalı olduğumuz oto kurtarma firmalarını araçınızı servise yada tamirciye çekmek için gönderiyoruz.
Şimdi Türkiye’nin neresinde olursanız olun, size her zaman yardımcı olacak bir dostunuz var.

aloakuyolyardim.com günün her saati, yılın her günü ve gecesi sizinle.

Yol Yardım Hattı : 0546 582 76 36

Hizmetlerimiz Neler ?
365 Gün 24 Saat Yol Yardım Hattı : 0546 582 76 36
Uzman Kadro | Uygun Fiyat Politikası | Hızlı Hizmet | 24 Saat Kesintisiz Hizmet | Sigortalı Araç Taşıma
Oto Çekici : Araçlarınız ile ilgili her türlü çekici ihtiyaçlarınızda acilen yardımınıza koşacak ekibimizde her türlü taşıtı çekebilecek tipte oto çekiciler mevcutur. Maddi hasarlı trafik kazalarında, yoldan çıkmlarda, arızalı araç nakillerinde ve bunlara benzer her türlü oto çekici işlemlerinizde tüm yasal belgelere ve izne sahip olan firmamızdan profesyonelce hizmet alabilirsiniz.

Oto Kurtarıcı : Her türlü araçlarla ilgili kurtarıcı ihtiyaçlarınıza cevaben oto kurtarıcı hizmetimiz de 7/24 sizlerle. Bulunduğunuz mevkiyi bizlere bildimeniz durumunda en kısa sürede sizlere en yakın oto yol yardım ekibimiz gelerek oto kurtarıcı ihtiyacınıza cevap verecektir. Firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlar kritik bölgelerde her an hazır beklemektedir.